Minust

Minu nimi Peeter Õkva ning olen 23 aastane, lõpetanud põllumajandusteaduste bakalaureuseõpingud Eesti Maaülikoolis. Kinnisvaraga olen olnud seotud juba pea 5 aastat ning hetkel juhin Tartus kinnisvarabüroo Synaps tegevust.

VISIOON

Minu visiooniks on erineda tavamaaklerist ning pakkuda kõrgklassilist ja professionaalset teenindust, millega loodan tõsta kinnisvaramaaklerite mainet ning seeläbi olla oma ettevõttega eelistatuimaks valikuks kliendile kinnisvaramaaklerit valides.

EESMÄRK

Minu eesmärk on olla oma ala professionaal ning personaalne maakler. Usun, et maakleritööd võib võrrelda nii advokaadi, hambaarsti kui ka pangahalduriga. Need on inimesed, keda on igal inimesel ainult üks. See on inimene keda usaldatakse ning  kelle poole pöördutakse kõikides tema valdkonda puudutavas. Olgu selleks siis seadused, hambavalu või laenutaotlus. See sama eesmärk on mul ka kinnisvaramaaklerina tegutsedes, kus minu eesmärgiks on olla sinu parem käsi ja nõuandja(guru) alati kui peaksid vajama kinnisvaraalast nõu või abi.

MIS MIND TEISTEST ERISTAB

Ma ei ole ennast pidanud eriliseks, kuid oma edu olen saavutanud põllumajandusest õpitud järjekindluse ja tegutsemisega. Praeguseks hetkeks olen veendunud, et ka kinnisvaras kehtib vanasõna "mida külvad, seda lõikad". Tänapäeval, kus interneti teel on laias mahus info kõigile kättesaadav on tekkinud palju inimesi, kellele meeldib rääkida suurtest plaanidest ja tegudest. Mida kiiremaks läheb elutempo ning mida vähem aega on inimestel kuulata pikka filosoofilist juttu, hakkavad silma paistma just need, kes ka tegelikult ka tegutsevad.  Mind iseloomustab kõige paremini fraas "kilpkonn jänese kostüümis". Kõrvaltvaatajatele paistab nagu tegeleksin koguaeg miljoni asjaga, kuid tegelikult olen ma oma eeltöös alati väga põhjalik ja detailne ning tulemuste saamises kiire. Kui olen paika pannud tegevusplaani ei peata mind enam miski, sest tean alati mis on järgmine samm ja tegu, see on ka põhjus miks edestan mitmekordselt oma konkurente. Kui inimene on enda jaoks leidnud töö, mis teda motiveerib, talle välja kutseid pakub ning mis talle ka hingerahu ja naudingut toob, siis on ta võimeline oma eesmärgi nimel väsimatult ning tulemuslikult töötama. Andes kõik need positiivsed emotsioonid edasi kõigile kellega koostööd teeb, olgu selleks siis ostja, müüja või arendaja.

Kodusid tutvustades olen jutuvestja, proovides iga kord anda edasi seda soojust ning tunnet mis põhjusel ka praegune omanik kodusse kiindus. Nii suudab Ostja ennast palju lihtsamalt kujutleda oma tulevases kodus, nähes võimalusi mis antud kodu talle tuua võib ning milliste viisidega kitsaskohti vajadusel parandada saaks. Seeläbi on Ostjal fantaasia abil võimalik kuulata oma südame häält ning leida, kas antud kodu on just see koht, mida nii kaua otsitud on. Mulle meeldib näha inimeste silmis seda sära ja emotsiooni ning ootusärevust, kui nad oma otsuses veenduvad. See on emotsioon mida on raske kirjeldada, kuid sellel hetkel, kui see saabub, annab see palju motivatsiooni ka mulle. Nii on lausa privileeg üht ostjat teise järel teenindada sellisel meeldejääval viisil, millest saab tihti ka nurgakivi meie edaspidisele koostööle.

KUIDAS SAAME KOOSTÖÖD TEHA?

Paljud inimesed leiavad, et kodu müümine on lihtne, kuid pahatihti jõutakse õige pea tõdemuseni, et elukoha vahetamine on üks väga keeruline, ajamahukas ning tihti ka suurt peavalu ja segadust tekitav protsess. Usun, et see protsess võib olla vähemalt sama keerukas kui iseenda kaitsmine kohtus. Ning nii nagu kohtus valib iga endast lugupidav inimene endale kaitsja on seda mõistlik teha ka kinnisvaras, tegemist on ju ikkagi inimeste kalleima varaga ning suure investeeringuga. Aastate pikkuse kogemused, rahulolevad kliendid ning pideva enda täiendamisega saavutatud teadmised annavad mulle kindluse kutsuda ennast oma ala professionaaliks, kelle poole võib alati pöörduda.

Seega kui oled mõelnud koduvahetusele, kuid sind on pidurdanud erinevad kahtlused ja võimalikud riskid, siis nüüd on aeg võtta kokku julgus ja pöörduda oma küsimustega minu poole, et leida lahendused oma kinnisvaramuredele. Ja mis kõige parem, minu soovitused on Teile täiesti TASUTA ja ilma edaspidiste kohustusteta. Luban, et teen kõik mis minu võimuses, et aidata Teil leida vastused kõigile tekkinud küsimustele, lahendada tekkinud situatsioone ning leida endas seeläbi kindlus liikuda uue kodu poole.

Mind on alati võimalik kätte saada telefonitsi +372 5682 6752 või e-posti teel peeter@synaps.ee, lisaks vastan ma kiirest ka läbi facebooki.

Ära enam kõhkle ja võta kohe minuga ühendust, sest kaotada pole ju midagi!